Подорожуйте більше – платіть менше!

Доброго дня Вам, прихильники мандрів та відпочинку в Україні!

За відгуками та прогнозами експертів тенденція відпочинку за кордоном знижується. Це не дивно, адже за рік курс долара виріс на 100%! І навіть бюджетна поїздка за кордон сильно б’є по кишені. В той час туризм по Україні стає все більш популярним.

Команда “Клубу подорожей |«Мандрівник»” активно працює над тим, щоб забезпечити для вас комфортний та доступний відпочинок в Україні. Але зміна курсу валют не оминає і нас. Зростають в ціні компоненти туру, які впливають на його загальну вартість (пальне, готелі, ресторанні послуги тощо). Маючи на меті зберегти та покращувати якість наших послуг ми вимушені в новому сезоні збільшити вартість турів на 7-17% в залежності від напрямку.

Але є одне АЛЕ!

Для Вас, найкращих туристів, які цінують мандри Україною ми пропонуємо унікальну пропозицію — ЗАМОРОЗИТИ ЦІНУ!

Як заморозити ціну?

  1. З переліку турів, які подані в таблиці нижче, виберіть ті, куди хочете поїхати.
  2. Придбайте сертифікат на дві або більше подорожей по ціні 2017 року.
Назва туру та тривалість Регулярність Вартість зараз Вартість у новому сезоні
Тунель кохання та Тараканів (1 день) З квітня 2018 – щосуботи 325 грн 375 грн
Озеро Синевир та Колочава (1 день) З квітня 2018 – щосуботи 425 грн 500 грн
Корона Тернопільщини (2 дні/1 ніч) З квітня 2018 — щомісяця в треті вихідні 745 грн 845 грн
Тур на Говерлу (2 дні/1 ніч) З травня 2018 — щомісяця в четверті вихідні 695 грн 845 грн
SPA-тур «Скупайся в Закарпатті» (2 дні/1 ніч) З січня 2018 — щосуботи 745 грн 845 грн

Чому заморозити ціну це вигідно?

* – 1) Заморозивши ціну, ви економите кошти.

Наприклад: ви вже були на екскурсії “Озеро Синевир та Колочава” але хочете ще поїхати на екскурсію “Тунель кохання та Тараканів” і в SPA-тур «Скупайся в Закарпатті».

Вартість екскурсії “Тунель кохання та Тараканів” зараз — 325 грн/ос, у новому сезоні — 375 грн/ос. Різниця — 50 грн/ос.

Вартість SPA-тур «Скупайся в Закарпатті» зараз — 745 грн/ос, у новому сезоні — 845 грн/ос. Різниця — 100 грн/ос.

Отже, якщо ви зараз придбаєте тури “Тунель кохання та Тараканів” і “Скупайся в Закарпатті” ви зекономите 50+100 = 150 грн/ос. Враховуючи, що найчастіше подорожують удвох замороження ціни дає можливість зекономити Вам мінімум 300 грн за дві особи!!! А 300 грн — це 3 пляшки закарпатського вина від найкращих виноробів Закарпаття, або 3 кілограми бринзи від гуцульських вівчарів, або 12 крутих магнітиків по 15 грн для Вас та Ваших друзів, або … .
І пам’ятайте – чим більша компанія, тим більше ви зекономите!

2) Придбавши сертифікат Вас уже не стосуватиметься можливе підняття ціни протягом наступного сезону. Адже важко прогнозувати яким буде курс через півроку і можливо вартість турів підросте знову. Але тих, хто заморозить ціну зараз — це не стосуватиметься!!!

3) Сертифікат не є іменним, тому його можна використати в якості подарунка для своїх друзів, родичів чи близьких людей. Тим паче, що зараз наближається період Новорічно-Різдвяних свят! Гроші розтратяться, квіти зів’януть, цукерки з’їдять, а враження від подорожі залишаться назавжди!

4) Подорожі — найкраща інвестиція! Під час поїздки ви обмінюєте час на нові враження та знання. А це те, що ніколи не знеціниться!

5) Спеціальна пропозиція для активних мандрівників: для тих хто придбає сертифікат на три або більше подорожей отримає фірмову футболку у подарунок! Кількість футболок ОБМЕЖЕНА!

Коли і як я зможу скористатися сертифікатом?

Ми розуміємо та серцем відчуваємо, що для Вас подорож є не просто відпочинком. Постійне спілкування з нашими туристами підтверджує, що подорож — це приємні моменти проведення часу з близькими та рідними, незабутні спогади, розділені з коханими та друзями, нові враження, знання, емоції. Хтось любить подорожувати на свій День народження, інші — відповідно до відпустки чи особливої дати! Саме тому ми даруємо вам свободу! Поїхати на відпочинок по заморожених цінах, Ви можете у будь-який період з січня по грудень 2018 року. Таким чином — Ви самі обираєте, коли та з ким Вам буде зручно відпочивати.

Чому варто подорожувати з Клубом подорожей |«Мандрівник» ?

Бо це весело, цікаво, пізнавально, романтично, комфорно, доступно!

 

 

 

Коли і як я можу придбати сертифікат?

Придбати сертифікат можна  в офісі “Клубу подорожей |«Мандрівник» ” (м.Львів, вул.Залізнична 7 , офіс 20) до 19 грудня 2018 року (підказка — сертифікат буде чудовим подарунком під подушку на Миколая ;). Тим, хто не зі Львова сертифікат можемо надіслати поштою.

Кількість сертифікатів ОБМЕЖЕНА!!! Не відкладай правильне рішення на потім! Телефонуйте зараз або залиште ваші контакти у формі нижче і ми з Вам зателефонуємо!

Заморожуйте ціни, економте на подорожах та мандруйте разом з Туристичним оператором Клуб подорожей | «Мандрівник»!

Контакти:

відповідальний менеджер — Іра

(067) 257 19 73(095) 834 84 93,  (073) 225 67 08