Шановні майбутні клієнти!

На цій сторінці Ви маєте можливість переглянути відгуки наших клієнтів.

4 out of 5

доброго дня, побували на турі Цвіт сакури в Закарпатті. Відносно організації , якою керував наш екскурсовод Тарас було все гарно, трохи мало часу в Ужгороді, бо були особи які не встигали на поїзд, тому в інформації краще писати, щоб люди купували квитки не швидше 24.00 а не 23.30 як це було вказане. Також не сподобалося, і не тільки мені, це цвіт сакури, якої і в помині не було, і ви про це знали, що вона вже перецвіла, але це для мене не було пріоритетом, як і для багатьох, тому, було б добре, якби ви про це заздалегідь сказали. Учасників точно б не зменшилося, а виглядало б правдоподібно. Відносно поселення і вечері: поселеня було добре, вечеря 50/50 залежно від смаку, але це, я як зрозумів, залежало від господарів, бо друзі казали, що страва бограч була добра в них, в нас м`яса бракувало), але то таке, господар, був добрий і щирий. Я б додав ще з вашої сторони трохи спільних фото, бо бракувало атмосфери дружності, але це таке, кожному своє, але для вас це було б краще, і ви таким чином могли б ділитися враженнями в соцмережах. Водій був спокійний, врівноважений, без зайвої паніки, чітко виконував свою роботу, за то спасибі, бо деколи водії забувають свою функцію і думають, що вони власники турфірм. В цілому поїздка мені сподобалася, дякую.

Rudy Vitali
Травень 7, 2018
5 out of 5

Ездила в SPA-тур «Искупайся в Закарпатье» на выходные, очень понравилось на термальных водах в Косино, масса эмоций и впечатлений, все очень культурно и цивилизовано, обязательно вернусь ещё раз и рекомендую всем посетить это место, также не оставил равнодушным горячий чан с ароматными травами и купание в горной речке, яркий контраст благоприятно повлиял на моё настроение и самочувствие, понравилось гостеприимство жителей села Боржава, у которых останавливались на ночь, и дегустация порадовала разнообразием настоящего вкусного вина. Ужгород оставил приятное впечатление, уютный старый город, красивая набережная, приятный и очень эрудированный экскурсовод.Единственное, что меня не привело в восторг это блюда, которые подавали в колыбе Подкова, это имело ужасно не аппетитный внешний вид и на вкус это было тоже, мягко говоря, не очень, создалось впечатление, что они работают на количество, а не на качество, это место я не рекомендую!

Анастасия Хоменко
Червень 29, 2017
5 out of 5

Доброго дня! 25 лютого їздили в “SPA-тур Карпати”. Все надзвичайно чудово і прекрасно. Крісла в автобусі м’які і зручні. Водій все контролював на дорозі, тому за свою безпеку я була впевнена. Наталя, наш екскурсовод, з самого початку створила затишну і дружню атмосферу. Під час поїзди, завдяки Наталі, ми поринули у світ історій. Також, слід відзначити шикарний зоопарк. Де на нас чекали безліч екзотичних звірів. Порадувало те, що всі тварини дуже гарно виглядали і були досить доглянутими. Зачарувала церква святої Анни, у якій є 200 мощів. Спокійна енергетика і слова отця справляють на відвідувачів надзвичайне враження. Прогулянка у місті Трускавець видалась досить пізнавальною. Цікаві споруди заворожували своєю красою. Просто надзвичайно мальовниче місто. ну і звичайно саме SPA. Красивий і чистий басейн, різного роду сауни та бані просто не залишать байдужим нікого. Хоча були ми всього один день, та відпочили на славу.

Оля Лівандовська
Березень 14, 2017
5 out of 5

Поiхали вiдпочивати в тур “Термальне закарпаття” в перших числах квiтня. Дуже хвилювались чи буде цiкаво, чи не будуть втомлювати занадто довгi переiзди, чи будуть цiкавi екскурсii. Всi нашi хвилювання закiнчились як тiльки ми зустрiли свого екскурсоыода у Львовi. Вiталiй приэмний, начитаний, толерантний, цiкавий спiврозмовник. Вiдразу нас заспокоiв, все в подробицях розповiв нам. Автобус яким ми подорожували був комфортабельним, команда вашого тур агенства так все продумала, що довгi переiзди не були дуже важкими тому що було достатньо зупинок i все продумано до дрiбниць. Дякуэмо вашiй командi за те що ви знайшди такi затишнi кафе в яких ми обiдали. Сподобалась також i ночiвля, вечеря i снiданок у мiсцевих жителiв якi додали особливого колориту в нашу поiздку. Термальнi води залишили особливi враження, тому думаэмо ще туди повнрнутись, але вже на довший термiн вiдпочинку. Дякуэмо вашiй командi за приэмний i змiстовний вiдпочинок, який ви запропонували по доступнiй цiнi. Будемо подорожувати з вами ще i радити друзям!

Ирина Долийчук
Березень 14, 2017