Коротка інформація про компанію

Туристичний оператор Клуб подорожей | «Мандрівник»


Клуб подорожей |«Мандрівник» Заснований 1 жовтня 2016 року, як туроператор внутрішнього туризму – з 2017 року. Однак, незважаючи на нетривалий час існування, уже зарекомендувала себе з хорошої сторони якісним наданням послуг.

– Наш офіс знаходиться в самому серці Львова, що дозволяє нам працювати оперативно та безпосередньо з клієнтом

Клуб подорожей |«Мандрівник» — це Ваш досвідчений помічник у сфері організацій та проведення регулярних збірних подієвих турів по Україні для тих, хто хоче отримати нові враження від подорожей та побачити цікаві місця. Організація корпоративного відпочинку в Україні.

Наш основний принцип – максимальне врахування інтересів і побажань клієнтів.

Завдяки широкому спектру турів у нас є можливість оперативно підбирати найбільш оптимальні варіанти, пропонувати найкращі мандрівки, враховувати індивідуальні побажання окремих клієнтів та корпоративних груп.

– За допомогою турів по Україні об’єднати наших громадян, зруйнувати стереотипи, що склалися в суспільстві, зняти інформаційну блокаду та показати красу природи, глибину історії, різноманітність традицій та культур в Україні.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь, будь ласка, за адресою:

Постійно самовдосконалюємось та втілюємо у життя цікаві ідеї. Найкращою винагородою вважаємо слова вдячності наших туристів.

Наші контакти:


  +38 (067) 257 19 73  +38 (095) 834 84 93  +38 (073) 225 67 08

Графік роботи: Пн-Пт 09:00-19:00

м.Львів, вул.Залізнична 7 , офіс 20

E-mail: kmandrivnik@gmail.com , officemandrivnyk@gmail.com